• canton-fair-booth
  • new-designs-2
  • bsci-&-fs-2
  • Учество на 124. кантонот саем - 2018/10/31 да 2018/11/04

    Учество на 124. кантонот саем - 2018/10/31 да 2018/11/04

Што да правиме?

  • dsadas

Ningbo Hengchen печатење за развој на копродукции, Ltd е основана во годината на 1996 година, како една мала печатница flysheet за производот промоција. Уште од самиот почеток, ние сме биле lavishing трпение и страст на нашиот бизнис. Како што минуваше времето, нашите способности доби наострен, нашиот список опрема доби подолго и нашата палета на производи доби прошири. Ние се предвидени милиони тетратки, дневници, агенди, тетратки на трговците и увозниците на светот преку трговски друштва. Во 2017 година, ние купи и се пресели во стандарден работилница на 14300 квадратни метри, што е само 10 километри од Ningbo порта. Во 2018 година, ние се здоби FSC и BSCI сертификати, развиено првата нова колекција за BTS и почна директни бизнис со клиенти во странство. До сега, ние сме сведоци на многу промени, но единственото нешто остане непроменет нашите заложби за квалитет. Сите наши производи се подложени на ригорозни процес за обезбедување на квалитет со бескомпромисен внимание на нашите основни вредности. Нашата приказна се уште се случува и зошто не ни се придружите во овој извонреден патување?


WhatsApp Online Chat !